14 Dezember 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Siestrzeń Grodziska (11:40) - Makówka Lukrecji (12:35). Pozdrowienia dla Kierowcy!
13 Dezember 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:46) - Makówka Lukrecji (14:05).
14 Dezember 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka. ProCity jedzie jako kurs linii numer 25 – Boża Wola Szkoła (9:05) - Grodzisk Maz. Dw. PKP (9:50).
10 Dezember 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 21 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (12:35) - Władków Pętla (13:16).
1 November 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:56) - Makówka Lukrecji (14:15).
1 November 2021 - Szczęsne, ul. Orla. ProCity jedzie jako opóźniony o ponad 10 minut kurs linii numer 24 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (11:55) - Radonie Pętla (12:10). W tym roku cmentarna komunikacja autobusowa pomiędzy Grodziskiem, a cmentarzem w Szczęsnem oparta była o planowo tu kursujące linie nr 24 i 30. Autobusy te kursowały jednak rzadko (obowiązywał świąteczny rozkład jazdy - linia nr 24 kursowała co 3 h, linia nr 30 co ok. 2 h) i na małopojemnościowym taborze w związku z czym w autobusach panował tłok i z pewnością nie była to zachęcająca oferta dla wybierających się na cmentarz.
26 August 2021 - Odrano-Wola, ul. Osowiecka. ProCity jedzie jako kurs linii numer 23 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (14:25) - Siestrzeń Grodziska (15:15). Około 5 minut po wykonaniu zdjęcia nastąpiło oberwanie chmury.
17 August 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Teligi. ProCity jedzie jako kurs linii numer 29 – Grodzisk Maz. Szpital (13:29) - Siestrzeń Grodziska (14:16).
11 August 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza. ProCity po kolizji z naczepą samochodową w trakcie czynności wyjaśniających przez policję. Wóz obsługiwał kurs linii numer 29 – Grodzisk Maz. Szpital (12:29) - Siestrzeń Grodziska (13:16). Zdjęcie dodane jako ciekawostka - innego kadru się niestety nie udało zrobić ze względu na sytuację ruchową.
17 Juli 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. 1 Maja. ProCity stoi na pętli przy dworcu PKP oczekując na wykonanie kursu linii numer 21 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (10:05) - Władków Pętla (10:33). Za nim stoi MAN EL283 #90216 oczekujący na wykonanie kursu linii numer 23 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (10:15) - Siestrzeń (10:49).
23 Juli 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Zondka. Tytułowe ProCity jedzie jako kurs linii numer 23 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (9:15) - Siestrzeń Grodziska (9:55). Obok na przystanku „Grodzisk Maz. Zondka 01” stoi ProCity o numerze 50004 jako kurs linii numer 29 – Siestrzeń Grodziska (8:30) - Grodzisk Maz. Szpital (9:20). Wg metryczki widoczny na zdjęciu wóz sprzedany do JI Service, a tutaj nadal jak widać jest w PKS Grodzisk - czyżby to leasing czy błąd?
13 Juli 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Na Laski. ProCity jedzie jako kurs linii numer 29 – Grodzisk Maz. Szpital (12:29) - Siestrzeń Grodziska (13:16).
18 Mai 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Zachodnia. ProCity jedzie jako kurs linii numer 24 – Radonie Pętla (13:20) - Baranów Pętla Szkoła (14:13). W związku z budową zachodniej obwodnicy Grodziska i zamknięciem drogi w Chlebni, linię numer 24 skierowano objazdem przez Wólkę Grodziską i Kozery.
13 Mai 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Teligi. ProCity jedzie jako kurs linii numer 29 – Grodzisk Maz. Szpital (12:29) - Siestrzeń Grodziska (13:20). Wyświetlacze nie działały, ew. kierowca ich nie włączył przez co pasażerowie mogli zobaczyć autobus-widmo.
21 April 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Chełmońskiego. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Siestrzeń Grodziska (15:45) - Makówka Lukrecji (16:35).
9 März 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Kościuszki. Tytułowe ProCity jedzie jako kurs linii numer 23 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (9:15) - Siestrzeń Grodziska (9:49). Za nim jedzie VDL Berkhof ProCity #50009 jako kurs linii numer 21 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (9:15) - Władków Pętla (9:43). Jako trzeci jedzie VDL Berkhof ProCity #70012 jako kurs linii numer 22 – Siestrzeń Grodziska (8:38) - Makówka Lukrecji (9:35). Zdjęcie najlepiej pokazuje dominację pojazdów ukazanych na zdjęciu w grodziskiej komunikacji (zarówno miejskiej jak i powiatowej). W dni powszednie w ruchu można spotkać nawet 20 takich pojazdów!
12 Februar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, teren Starostwa Powiatowego przy ul. Żyrardowskiej. ProCity stoi na parkingu Starostwa w trakcie przerwy pomiędzy kursami na linii numer 21 (Grodzisk Mazowiecki-Władków).
9 Februar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Kilińskiego. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Siestrzeń Grodziska (15:15) - Makówka Lukrecji (16:05).
29 Januar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, parking przy Parku Skarbków od str. ul. Bartniaka. ProCity stoi na parkingu w trakcie przerwy pomiędzy kursami na linii numer 25 (Grodzisk Mazowiecki-Boża Wola).
19 Januar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Siestrzeń Grodziska (14:08) - Makówka Lukrecji (15:05).
3 Januar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza. ProCity jedzie jako kurs linii numer 22 – Makówka Lukrecji (11:30) - Siestrzeń Grodziska (12:25).
3 Januar 2021 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Okulickiego. ProCity jedzie jako kurs linii numer 17 – Grodzisk Maz. Szpital (12:00) - Milanówek Mifam/Tesco (12:36) - Grodzisk Maz. Szpital (13:02). PKS do obsługi linii numer 17 zadeklarował ZAZ-y A10 z 2020 r. póki co jednak wysyła różne pojazdy i dużo starsze niż te zadeklarowane.
29 Dezember 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Montwiłła. ProCity jedzie jako kurs linii numer 30 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:35) - Pieńki Słubickie (14:22).
22 Dezember 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Sienkiewicza. ProCity wyrusza z przystanku „Grodzisk Sienkiewicza PKO 03” jako kurs linii numer 22 – Makówka Pętla (11:35) - Siestrzeń (12:37).
11 Dezember 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. 1 Maja. Tytułowe ProCity jedzie jako kurs linii numer 30 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:35) - Pieńki Słubickie (14:22). W tle na pętli stoi VDL Berkhof ProCity #40007 po wykonaniu kursu linii numer 21 – Władków Pętla (13:16) - Grodzisk Maz. Dw. PKP (13:31). Następnie zjedzie na zajezdnię.
30 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 27 – Grodzisk Maz. Traugutta Kładka (11:30) - Natolin Logistyczna (11:37) - Grodzisk Maz. Traugutta Kładka (11:54) - Milanówek Mifam/Tesco (12:05) - Grodzisk Maz. Traugutta Kładka (12:15). Linia numer 27 obecnie kursuje objazdem ul. Królewską w związku z budową ronda na biegnącej równolegle ul. 3 Maja.
30 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Szczerkowskiego. ProCity jedzie jako kurs linii numer 29 – Grodzisk Maz. Szpital (10:14) - Siestrzeń (11:05). W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Teligi, autobusy linii numer 29 od ulicy 3 Maja jadą drogą osiedlową wzdłuż garaży do ul. Szczerkowskiego i następnie dojeżdżają nią do ul. Teligi gdzie wracają na swoją podstawową trasę.
8 Oktober 2020 - Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska. ProCity jedzie jako kurs linii numer 21 – Grodzisk Maz. Dw. PKP (11:10) - Władków Pętla (11:38).